Meble na wymiar

Idealne dopasowanie

Jednym z najchętniej wybieranych sposobów na aranżację wnętrz są dziś meble na wymiar, idealnie dopasowane nie tylko do możliwości konkretnego pomieszczenia, ale również do wymogów i potrzeb mieszkańców. Jest to rozwiązanie wyjątkowo nowoczesne, pozwalające na stworzenie unikalnego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza kuchni, salonu czy pokoju gościnnego.

Staranność wykonania

Najważniejszym atutem mebli na zamówienie jest precyzja i staranność ich wykonania. W naszej siedzibie w Płocku posiadamy szereg komponentów, które pozwolą Państwu stworzyć idealne rozwiązanie. Dzięki dopracowaniu najmniejszych detali mogą one być perfekcyjnie wpasowane do różnego rodzaju wnęk, dopasowane do wielkości ścian, jak również rozmiarów całego pomieszczenia. Dzięki temu możliwe jest stworzenie naprawdę funkcjonalnej i przyjaznej w użytkowaniu przestrzeni.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

W dobie miniaturyzacji, zmniejszają się również metraże mieszkań. Coraz gorsza ustawność zmusza inwestorów do wybierania rozwiązań na wymiar, które będą w stanie maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Dzięki nam możliwe będzie więc zabudowanie wszelkich wnęk oraz funkcjonalne wkomponowanie poszczególnych elementów wystroju w przestrzeń salonu czy kuchni. To nowoczesne rozwiązania przesiąknięte duchem czasu, dopasowane do najnowszych standardów aranżacyjnych.

Nasza oferta to:

  • szafy,
  • stoły,
  • blaty,
  • półki,
  • …oraz inne elementy, które mogą być wykonane zgodnie z Państwa życzeniami i zaleceniami.

WFM Wolsztyńskie Kuchnie
Kuchnie WMF Wolsztyn
SICCCUCINE
Nowoczesne kuchnie producenta
HEACKER
Kuchnie nowoczesne Haeacker
ATLAS
ALNO
Alno nowoczesne kuchnie
WELLMANN
Nowoczesny design Wellmann

Zachęcamy już dziś do skontaktowania się z biurem firmy Fularz.